خرید باتری ماشین

باتری ماشین

باتری ماشین

باتری ماشین وظیفه تامین برق خودرو شما را به عهده دارد. باطری خودرو سواری سبک از نوع ۱۲ ولت و باطری ماشین سنگین از نوع ۲۴ ولت می‌باشد. جریان و آمپر باتری اتومبیل براساس میزان مصرف برق آن تعیین می‌شود. به طور مثال باتری پراید ۵۰ آمپر و باطری پرشیا ۶۶ آمپر است. با توجه به میزان مصرف برق خودرو می‌توان ظرفیت باتری خودرو خود را افزایش دهید. این امر باعث طول عمر بیشتر باتری شما و بهبود کارایی سیستم برق خودرو شما خواهد شد. باطری ماشین در دو نوع اسیدی و اتمی تولید می‌شود. باتری اسیدی را به نام باطری تر و باتری اتمی را با نام باطری خشک می‌شناسند. علاوه بر این نوع دسته بندی باتری ماشین را بر حسب نوع خارجی و ایرانی نیز دسته بندی می‌کنند. یک باتری مناسب سلامت سیستم برقی خودرو شما را تضمین خواهد کرد. فروشگاه ایران باطری جهت ارائه باتری مناسب برای خودرو شما راه اندازی شده است.

باتری اسیدی

باتری اسیدی به طور فابریک بر روی اکثر خودروهای ساخت ایران نصب شده است. باطری اسیدی برای ادامه کار خود نیاز به چک شدن دوره‌ای توسط راننده خودرو دارد. شش درب در قسمت بالای باطری اسیدی وجود دارد که توسط آن سطح الکترولیت باطری کنترل می‌شود. در صورت کاهش سطح الکترولیت راننده باید مقداری آب مقطر به آن اضافه کند. اگر به طور معمول از باطری ماشین استفاده می‌کنید، باتری اسیدی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. عمر این باتری به طور تدریجی پایان می‌یابد. مهم‌ترین ویژگی این باتری هزینه کمتر آن نسبت به نوع اتمی است.

باتری اتمی

باتری اتمی در سالهای اخیر به محصولی محبوب نزد دارندگان خودرو تبدیل شده است. اکثر افراد زمانیکه باطری ماشین خود را تعویض می‌کنند اقدام به نصب باتری اتمی خواهند کرد. از آنجا که سطح الکترولیت باطری خشک کاهش نمی‌یابد پس نیاز به چک کردن دوره‌ای نیز نخواهد داشت. همین امر باعث شده تا تعداد نصب این باتری بر روی انواع خودرو هر روز افزایش یابد. بسیاری از متخصصین برق خودرو استفاده از باتری اتمی را به دارندگان انواع خودرو پیشنهاد می‌کنند. غالبا عمر باتری اتمی از باطری اسیدی بیشتر است اما به طور ناگهانی از کار می‌افتد.

قیمت باتری

قیمت باتری ماشین به عوامل مختلفی بستگی دارد. ظرفیت باتری ، برند آن، سال تولید آن، اسیدی یا اتمی بودن و … می‌تواند در تعیین قیمت باطری ماشین موثر باشد. قیمت در کنار کیفیت دو عامل مهم در انتخاب باطری ماشین هستند. اگر به دنبال باتری با قیمت ارزان هستید می‌توانید باتری ایرانی را انتخاب کنید. اما اگر کیفیت برایتان در الویت نخست قرار دارد بهتر است که به سراغ باطری خارجی -کره ای و آلمانی_ بروید. اگر به دنبال باتری با کیفیت لازم و قیمت مناسب هستید می‌توانید از باطری اتمی ایرانی استفاده کنید. ضمنا اگر شما داغی باتری خود را تحویل دهید قیمت نهایی باطری برای شما کاهش خواهد یافت. ایران باتری مناسب٬ترین باتری خودرو را با کمترین قیمت به شما ارائه می‌دهد.

خرید باتری

خرید باتری ماشین به دو شیوه حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. در روش حضوری فرد به محل فروشگاه مراجعه کرده و پس از دریافت مشاوره از کارشناس برق خودرو و انجام تست‌های لازم بر روی باتری ماشین او، در صورت نیاز، مناسب‌ترین باتری به او پیشنهاد داده می‌شود. فروشگاه ایران باتری امکان خرید باطری به صورت حضوری را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. روش دیگر خرید باتری به صورت غیر حضوری است. در این روش فرد می‌تواند به صورت تلفنی باتری مورد نظر را سفارش دهد یا با مراجعه به صفحه فروشگاه ما باتری مورد نظر خود را خریداری کند. فروشگاه ایران باطری با امکان فروش باتری به صورت حضوری وغیرحضوری به مشتریان خود به بهترین شیوه خدمت‌رسانی می‌کند.

تعویض و نصب رایگان

تعویض و نصب باتری یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های صاحبین خودرو است. تعویض باتری خودرو نیاز به متخصص برق خودرو دارد. اگر شما باتری ماشین خود را به صورت حضوری از ایران باطری خریداری نمایید در همان محل فروشگاه به طور رایگان توسط متخصصین ما باتری شما تعویض خواهد شد. جالب است بدانید زمانیکه شما خرید باتری ماشین را به صورت غیر حضوری انجام می‌دهید هم می‌توانید درخواست خدمات در محل داشته باشید. در این روش متخصص برق خودرو در محل موردنظر حضور یافته و پس از انجام تست‌های لازم در صورت نیاز باتری خودرو شما را به طور رایگان نصب یا تعویض می‌نماید. امکان نصب و تعویض باتری در محل صرفا جهت رفاه حال شما ایجاد شده است.


برچسب ها : باتری ماشین , باطری ماشین ,
+ نوشته شده در جمعه 22 اسفند 1399ساعت 16:52 توسط ایران باتری | | تعداد بازدید : 5